לחצי לייק וקבלי את כל העידכונים גם לפייסבוק >>

סיפור-תיאטרון מוסיקלי

סיפור תיאטרון פעיל המשלב הצגה והפעלת הילדים

 

בין הסיפורים:

 

 

נשיקה לשיפונזה - על פי תיאוריית הג'ירף.

סיפור על ג'ירפה חמודה שמאוד חשקה בנשיקה. אף אחד לא הצליח להגיע בגלל גובהה הרב. לאחר ניסיונות רבים, וכמעט יאוש, ילד ושמו מיכאל הצליח לאלתר ולבנות מגדל מכל החפצים שהיו ברשותו, והגיע עד ללחי שלה.

 

 

 שפיץ הקיפוד וקודקוד הספר -  על פי סיפורה של תלמה אליגון.

סיפור מקסים ומיוחד על משפחת קיפודים, אבא, אימא ותינוק קטן. לקיפוד הקטן לא היו קוצים, אבא ואימא מנסים דברים שונים ומשונים כדי להצמיח לבנם קוצים. הסיפור מלא בתכנים הכוללים, קיפודים, חרקים, חיות טורפות, ניקיון, ויחסים במשפחה. מומלץ מאוד!!!

 

המעיל החום של דוד נחום – על פי סיפורה של  דתיה בן דור.

מעיל חום ובו חמישה כיסים שהיה בארון הבגדים. נכנס עכבר קטן ובילה בכל כיס וכיס, חקר ומצא בכל כיס הפתעות ואושר רב. סיפור מפתיע המלמד לשמוח ולהתלהב גם מהדברים הקטנים שבחיים.

 

האקווריום של רוני קטשופ –  עיבוד והרחבה לסיפור המקורי של שרה שלום. 

סיפור על דג באקווריום של רוני, שמעליב וכועס על כל הדגים כי אינו יודע לקבל את השונה ואינו יודע להשתלב כחבר בתוך חבורת הדגים. סיפור נפלא על חברות וקבלה של האחר והשונה ממך. בהצגה נלמד כמה טוב כאשר כולם חברים גם אם שונים זה מזה.

 

הזיקית המבולבלת –  מאת אריק קארל.

סיפור על זיקית שחפצה להיות חיה אחרת, לאחר ביקור בגן חיות. אך מתוך התלהבות וחוסר יכולת להחליט למי היא רוצה להיות, קיבלה הזיקית איבר מכל חיה עד שהפכה לכבדה ומגושמת ולא הצליחה לזוז, היא בקשה לשוב ולחזור להיות הזיקית המקורית שהייתה קודם. בהצגה נלמד כמה טוב להיות אני.

 

מוכר הכובעים – אגדה עממית

סיפור על מוכר הכובעים היוצא ליער עם כובעיו ופוגש שם את הקופים. ההצגה נערכת בשיתוף עם הילדים, בליווי עם שירים מקוריים, תחפושות ומסיכות. הילדים יכירו בהצגה תרבויות שונות המיוצגות על ידי הכובע המיוחד שלהם, חוויה של צחוק והנאה. מומלץ!

 

הארנב ממושי – עיבוד לסיפור של שלומית כהן אסיף.

הסיפור על ארנב קטן ומקסים שיוצא לחפש חברים. יש לו שלושה בלונים שבעזרתם הוא מנסה לשכנע את החברים לאהוב אותו, אך זה לא ממש מצליח, וכשהבלון מתפוצץ – מתפוצצת גם החברות איתו. עד שממושי פוגש את החבר שאהבתו אינה תלויה בדבר, הילדים לומדים כי החברות האמיתית היא האהבה לחבר שאינה תלויה בדבר.

 

האגדה על השיח הקטן - אגדת עם אוקראינית.

סיפור על עץ שהרגיש מסכן אומלל ומכוער שביקש לעצמו עלי זהב, בדולח, פרחים ועוד כל מיני קישוטים כדי להיות יפה, מקובל ומושא לקנאה, אך לבסוף הבין שאין טעם בכל זה... הטוב ביותר – להיות מי שאתה - כי נוספו לו צרות אחרות.

 

 

לחצי לייק וקבלי את כל העידכונים גם לפייסבוק >>

מתעניינת בהפעלה לקיץ? הירשמי כאן ונחזור אליך בהקדם